Vítá vás Fitness Centrum Čáslav

Fitness centrum, které splní i ty nejnáročnější požadavky.

Fitness centrum, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Ať už jste rekreační sportovec nebo fitness profesionál, u nás najdete vše, co potřebujete. Nové moderní stroje k procvičení celého těla a samostatná kardio zóna - veškeré služby na jednom místě.

Fitness Čáslav

Naše fitness centrum naleznete ve velkorysých prostorách v blízkosti čáslavského náměstí. Zacvičit si můžete na kvalitních strojích značek Stanmark a Stronggear v čistém a moderním prostředí. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili příjemně a uvolněně, a vítáme příznivce cvičení na všech úrovních výkonnosti. Bude vám k dispozici ochotný a podrobně proškolený personál, který pomůže s jakýmkoliv požadavkem. V naší posilovně se vždy setkáte s přátelskou komunitou, které záleží především na radosti z pohybu a zdravém životním stylu – stejně jako vám.

Otevírací doba od 6:00 do 21:30 vám umožní cvičit kdykoli chcete a můžete. Pravidelné návštěvy našeho fitness centra budou příjemné i pro vaši peněženku – nabízíme možnost zakoupení výhodných dlouhodobých permanentek a studentské vstupné.

Fitness Centrum Čáslav

Už žádné výmluvy, u nás máte všechno na jednom místě

Nejsme jen jakousi půjčovnou cvičebního nářadí a tělocvičnou – nabízíme komplexní služby. Skupinové lekce, masáže, podrobný tréninkový plán na míru, sestavení jídelníčku na základě analýzy těla a prodej výživových doplňků přímo na baru. Pro individuální tréninkové lekce si můžete objednat osobního trenéra, který se intenzivně zaměří přímo na vaše potřeby.

skupinove-lekce

Skupinové lekce

posilovna

Masáže

vyzivove-doplnky

Výživové doplňky

logo

Fitness Centrum - Čáslav

Navštívit nás můžete již od brzkých ranních hodin až do večera. Posilovna se nachází na níže uvedené adrese v blízkosti čáslavského náměstí. Tato lokalita je velmi dobře dostupná a k dispozici pro vás je až 20 parkovacích míst.

Otevírací doba:

  • po - pá:
  • so - ne:
  • 6:00 - 21:30
  • 9:00 - 21:00

Prostory

Na ploše o výměře 900 m² najdete zónu s běžeckými pásy, silovou zónu, strongman zónu, aerobní sál a alpinning sál s více než 50 stroji určenými ke cvičení jak s vlastní vahou, tak i se závažími. Samozřejmostí jsou všechny typy tlakových a tahových strojů vyvinutých v souladu s biomechanikou lidského těla. V silové zóně můžete využít jednoruční činky od 2 do 50 kilogramů, olympijské tyče, hex bar, axle bar, safety squat bar, dřepovací klec, benchpress a lavice s nastavitelným úhlem opěradla. Celkové vybavení tvoří více než 50 strojů na cvičení od značek Stanmark, Stronggear a více než 15 strojů pro kardio.

Ceník

Studentům nabízíme zvýhodněné vstupné po předložení studentského průkazu a pravidelným návštěvníkům níže uvedené permanentky. Akceptujeme karty Multisport.

Vstup do posilovny plná/studentská cena
Jednorázový vstup (120 min.) 125,-/100,-
Permanentka vstupová
Členství s 10 vstupy 1050,-/900,-
Členství s 20 vstupy 1800,-/1500,-
Členství s 30 vstupy 2550,-/2200,-
Permanentka časová
Členství na 1 měsíc 1050,-/950,-
Členství na 3 měsíce 2950,-/2550,-
Členství na 6 měsíců 5050,-/4300,-
Osobní trenéři
Jiří D.
Osobní trénink 500,-/os.
Sestavení tréninkového plánu 600,-
Měsíční trenérství 24/7 5000,-
Skupinové trénování 350,-/os.
Masáž
Relexační olejová
(záda, šíje)
300,-/30 min.
Relexační olejová
(záda, šíje, zadní strana nohou)
550,-/60 min.
Relexační olejová
(záda, šíje, nohy)
800,-/90 min.
Lávovými kameny
(záda, šíje, zadní strana nohou)
600,-/60 min.
Chodidel 300,-/30 min.
Ostatní služby
Rašelinový obklad
(záda)
300,-/30 min.
Parafínový zábal
(ruce, nohy)
300,-/30 min.
Alpining/aerobní lekce
1 lekce 135,-
10 lekcí 1210,-
20 lekcí 2240,-
Crossfit
1 lekce 190,-

Vyberte si z našich trenérů

Náš personál je týmem fitness nadšenců, kteří se neustále průběžně vzdělávají. O cvičení a věcech souvisejících vědí první poslední a s úsměvem vás seznámí se vším, co vás zajímá. V rámci individuálního osobního tréninku zhodnotí vaše silné a slabé stránky, zvolí cviky na míru a poskytnou tolik potřebnou motivaci. Samozřejmostí je, že naši trenéři propojují své služby sestavení tréninkového plánu také s doporučením vhodného jídelníčku.

Jiří Dejmal

Služby: osobní trénink, sestavení tréninkového plánu, měsíční trenérství 24/7, skupinové trénování

Vítek Ryšánek

Služby - tvarování postavy, nabíraní svalové hmoty, redukce tuku, silový trénink, cvičení s vlastní vahou, odstranění bolesti zad

Zdeňka Polnická

Služby - redukce tuku, zpevnění a tvarování postavy, nárůst svalové hmoty, cvičení s vlastní vahou, individuální tréninky pro začátečníky i pokročilé, odstranění svalových disbalancí, výživové poradenství

Jakub Zachara

Služby - osobní trénink, redukce tělesné hmotnosti, nabíraní svalové hmoty, diagnostika pohybového aparátu, sestaveni jídelníčku a tréninkového planu, online coaching 24/7

Bára Krčová

Služby - osobní trénink, skupinové trénování, tvarování postavy, sestavení jídelníčku a tréninkového plánu, on-line coaching

Máte nějaký dotaz?